Speleoškola

Termín: 13 – 16. 6. 2013
Mieso: Košariská pri Lozorne (www.cementarka.sk)


Zobraziť Chata Cementárka na väčšej mape

Realizátormi tohto kurzu sú jaskyniarske kluby Speleo Bratislava a Speleoklub Trnava, ktoré pracujú najmä na území Malých Karpát. Ide o kluby s dlhoročnou tradíciou a vysokou odbornosťou v oblasti speleológie. Našim partnerom je Slovenská speleologická spoločnosť, ktorá združuje jaskyniarov na celom Slovensku. Takže, ak máte záujem o spoznávanie čara neprístupných jaskýň, zdokonaliť sa v technikách pohybu v jaskyniach, na lane, mapovaní, či iných jaskyniarskych disciplínach – kurz je určený práve pre Vás! Zároveň kurz môže byť pekným zážitkom, strávenými s príjemnými ľuďmi v srdci malokarpatskej prírody.

Po štvordňovom úspešnom absolvovaní kurzu Vám bude vystavený certifikát, ktorý Vám bude umožňovať prihlásiť sa ako člen – čakateľ do jaskyniarskych skupín pracujúcich na Slovensku.

Záujemcovia sa môžu zaregistrovať na stránke www.speleoskola.sk Cena kompletného kurzu vrátane stravy a ubytovania je 137,-EUR. Počet absolventov je obmedzený na 18 osôb.

Viac info: speleoskola.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.